תיקון צינור ביוב מחיר

יש לכם שבר / סדק בצנרת? זקוקים לעבודת תיקון צנרת? צוות יד בכל שאיבות בע”מ מומחים בתיקוני צנרת!
קיימים מספר סוגים של צנרות: תיקון צנרת מרתף -הצנרת עשויה מבטון מזוין מאוד חזק והתיקון בו נעשה יותר קשה יותר מורכב ומסובך בגלל התנאים הקשים שיש בתוך מרתף.
תיקון צנרת בחדר אמבטיה – מורכב בגלל שיש שם כלים סניטריים, כיור ומקלחת, המקום קטן וצפוף, מתחת לריצוף יש חומר איטום שמונע מהרטיבות לחדור מתחת לבטון וצריך ידיים מנוסות בכדי לא לפגוע בו, פגיעה בחומר איטום גורמת לרטיבות וחדירת מים למקומות אחרים, פגיעה בטיח ובצבע של הבית הגורמת לירקת וריחות לא נעימים.
תיקון צנרת מטבח – במטבח יש ארונות יקרים, קרמיקה ושיש התיקון צריך להתבצע במיומנות גבוהה שאינה גורמת נזק לדברים יקרי ערך הנמצאים במטבח.
ניתן לתקן את הצנרת רק לאחר שיודעים בוודאות היכן המיקום המדויק של התקלה.

איך מאתרים את התקלה בצינור?

מאתרים את התקלה ע”י צוות ביוב מקצועי שיודע לאתר את התקלה בצינור הקיים בפתח הביוב או ע”י צילום צנורות הביוב הנמצאים בעומקי הביוב.
הצילום מתבצע על ידי צוות צלמי ביוב מקצועיים אשר משחילים מצלמות רובוטיות תרמיות לתוך הביוב, המצלמות מתאימות לכל גודל של צינור בביוב.
המצלמות מותקנות ע”י גלגלים או זחל או ע”י מצלמת צינור מיוחדת כמו מיקרוסקופ.
בסיום הצילום תוכלו לראות בבירור מלא את הבעיה בצנרת ממבט קרוב.
ניתן להעביר את התמונות וצילומי הוידאו בשליחת אימייל או בהעברה לדיסקון קי.

מחירים של עבודות תיקוני צנרת ביוב:

חברת יד בכל שאיבות בע”מ מבצעת שירותי ביוב מתקדמים בכל אזורי הארץ
תיקון צינור ביוב מחיר נקבע ע”י בדיקת הנזק הקיים, חישוב עלויות החומרים ועלויות העבודה.
חברת יד בכל שאיבות בע”מ עושים את כל המאמצים להתחשב בלקוח ולספק מחירים נוחים לכל כיס בהתאם לסדר גודל התיקון, החומרים וזמן העבודה.
לפרטים נוספים והצעת מחיר לעבודות תיקוני צנרת וביוב חייגו: חייגו: 053-2785526
אנו עובדים בימים א – ו לא עובדים בשבת

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
050-800-4275