שאיבות ביוב בתל אביב

עבודות שאיבות ביוב בתל אביב

יש לכם סתימה בביוב? מחפשים בעל מקצוע שיפתח לכם את הסתימה המציקה והטורדנית בבור הביוב?
ידוע כי מי ביוב שעולים למעלה וגורמים להצפה, מייצרים ריחות רעים ולא נעימים, ישנה תחושה של צחנה באזור ובסביבת בור הביוב, דבר זה גורם להגעת גוקים, חיידקים וברחשים. הסביבה נהיית לא נעימה, כך נפגעת איכות חיי התושבים באזור.
הגורם הראשי להיווצרות הסתימה בביוב הוא השלכת פסולת בלתי מתכלה למערכת הביוב, מגבונים, תחבושות ההגייניות, ולכלוכים מסוגים שונים.
חברת יד בכל שאיבות בע”מ מספקת את השירות הטוב והאמין ביותר של פתיחת סתימות ושאיבות ביוב בשטח פרטי, שטח ציבורי, שטח ביתי, חניונים וכו’.
לחברה ניסיון עשיר של למעלה מ- 25 שנה, החברה הוקמה על ידי מוטי יפרח ומנוהלת על ידיו כיום, לחברה צי של משאיות מיוחדות הנקראות ביובית המשמשת כעזר מאוד גדול לפתיחת סתימות וביצוע שאיבות ביוב בתל אביב והסביבה.

מהי ביובית?

ביובית היא מיכלית המוחזקת היטב על משאית מיוחדת מאוד, על גבה של המשאית מונחת מיכלית ענקית או קטנה מאוד המתאימה לעבודות השונות של הביוב.
קיימת גם ביובית קטנה מאוד המונחת על טנדר או משאית קטנה מאוד המתואמת לכניסה לחניונים, אנו מוציאים ביובית בהתאם לקריאה והזמנת הלקוחות בהתאמה לאפשרויות הכניסה לאזור בו התבקשה פתיחת הסתימה בביוב.
מתוך הביובית יוצאים שתי צנורות, צינור אחד של מים נקיים היוצאים בלחץ חזק כדי לשטוף את הסתימה וכך לגרום לשיחרורה, השני צינור לחץ אויר לשאיבת ואקום של מי הביוב למיכלית, הביובית פותרת את רוב הסתימות גם הקשות והדביקות ביותר שקיימות. אך יש גם מקרים בהם הסתימה לא משתחררת, אם למרות כל הניסיונות הצוות לא הצליח לשחרר את הסתימה אנו מפעילים את צוות הצילום המקצועי שלנו לאיתור מקור הסתימה.

איך עובד צוות הצילום?

לאחר נסיונות רבים לשחרור הסתימה, שאיבה וזריקת מים בלחץ חזק מאוד והסתימה לא משתחררת אנו משתמשים בצוות הצילום המקצועי שלנו.
צוות הצילום יושב ברכב מיוחד עם מסכי LD ומתפעלים בעזרת שלט רחוק בלוטוס רובוטי מצלמה בגדלים שונים, רובוטים אלו בעלי טכנולגיה מתקדמת ביותר, הם עומדים בתנאי שטח קשים ביותר ומתואמים לתעלות וצנורות הביוב. בעזרת רובוטים אלו אנו מגיעים לנקודת השבר או מקור הסתימה.
את הצילומים ניתן לקבל מצוות הצילום דרך דיסקון קי או בשליח לאימייל.

יד בכל שאיבות בע”מ שמים לעצמם דגש על עבודה מקצועית, יסודית ונקייה, מחירים נוחים
לפרטים נוספים יעוץ והזמנות שאיבות ביוב בתל אביב והסביבה חייג: 053-2785526

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
050-800-4275