תיקון צינור ביוב בבית משותף

גרים בבית משותף? יש לכם בעיה בצנרת הביוב?

חברת יד בכל שאיבות בע”מ מבצעת עבודות תיקון צנורות ביוב כבר מעל ל- 25 שנה.

תיקון צינור ביוב בבית משותף בעקבות סתימה:

בבתים משותפים יש צינור 4 צול שמתחבר ל – 6 צול ובגלל שמדובר בבית משותף עם הרבה נפשות שמשתמשות בשירותים ובמקלחות הזרימה של מי הביוב היא יותר גדולה והסיכויי שיקרה תקלות בצנרת הביוב הוא יותר גבוה.
בהתאם לכך למי הביוב נזרקים יותר לכלוכים שאינם רצויים כגון: מגבונים, טמפונים, תחבושות הגייניות ולכללוכים שונים.
כך נוצרות סתימות ובעיות שונות בצנרת.

הבדיקה:

כאשר נוצרת סתימה במי ביוב צוות יד בכל מגיע לבדוק את הבעיה, פותחים את בור הביוב, אוספים את הלכלוך ע”י מחסום מיוחד שמים עוברים דרכו והלכלוך נעצר. כך ניתן לבדוק מה גרם לסתימה בצנרת, אם אין לכלוך אז בודקים יותר לעומק את נסיבות הסתימה ע”י הזרמת מים נקיים בכמות גדולה למי הביוב וזורקים נייר טואלט לבדיקה אם הוא עבר אז אין סתימה, אם הוא לא עבר אז יש בעיה בצנרת: סדק בצינור, שבר בצינור או כל תקלה אחרת.

אופן העבודה:

צוות עובדי הביוב מזרים צינור עם לחץ מים גבוה בהתאם לאורך הצינור, אם הדיזה נעצרת זהו סימן שיש שבר בצינור, הצוות מחליט איך לתקן את הבעיה.
ניתן לתקן את הצינור או להחליפו באחר.
תיקון הצינור נעשה ע”י השחלת צינור ע”י בלון שמדביק חומרים, צבעי פחם וזכוכית וספוג מיוחד הנדבקים בחוזקה אל הצינור,חומר זה כאשר הוא מתייבש הוא עומד בכל התנאים הקשים שיש בביוב כולל מים חמים וחומצות ועוד חומרים חזקים.
לאחר התייבשות החומר, הצוות בודק שהתקלה נפתרה, סוגר את מכסה הביוב ומנקה את השטח להפגת הריעות הרעים שנוצרו מהסתימה בבור הביוב.

חברת יד בכל שאיבות בע”מ מבצעת עבודות ביוב בכל אזורי הארץ במחירים נוחים ומשתלמים.
החברה שומרת שבת: שעות הפעילות 24 שעות ביממה לא כולל שבת.
לפרטים והזמנות תיקון צינור ביוב בבית משותף חייגו: 053-2785526

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
050-800-4275