שאיבת מים מביוב

בור ביוב סתום אינו מראה נעים כלל מגיעים ברחשים, ג’וקים ועכברים, בור הביוב מעלה ריח לא נעים. כל אלו ועוד פוגעים באיכות הסביבה ואיכות החיים.
כאשר בור הביוב סתום או שיש איזשהו נזק בצנרת כגון: סדק, שבר, תזוזה במיקום הצנרת וכיוצ’. מי הביוב עולים מעלה ובור הביוב נהייה מוצף.
חברת יד בכל שאיבות בע”מ מבצעת שירותי שאיבת מים מביוב ותיקוני צנרת כבר מעל ל- 25 שנה.
צברנו ידע ונסיון רב – אנחנו מומחים בכל בעיות הביוב והצנרת!

איך מתבצעת עבודת השאיבה?

עבודת השאיבה מתבצעת ע”י צוות עובדי הביוב המפעילים ביוביות – ( משאיות בגדלים שונים על גבן מוצמדות מיכליות לשאיבת מי ביוב ומיכליות קטנות לשטיפת מי הביוב).
מפעיל הביובית מגיע לבור הביוב ופותח את בור הביוב, משחיל צינור שאיבה בעל ספטום העובד כשאיבת וואקום – יניקה של מי הביוב לתוך מיכל הביוב.

מה עושים לאחר השאיבה? האם הבעיה נפתרה?

לאחר שצוות הביוב שאב את מי הביוב למיכל הביובית הצוות בודק אם מערכת הביוב חזרה לתקינותה על ידי הזרמת מים נקיים בלחץ גבוה ממיכלית קטנה הנמצאת בביובית. הזרמת המים בלחץ גבוה המותאם לצנרת הביוב בדרך כלל פותחת את הסתימות הקשות והדביקות ביותר.
למרות זאת ישמצבים בהם למרות כל הנסיונות, הסתימה עדיין לא נפתחת. אז צוות הביוב עושים את כל המאמצים לבדוק אם מדובר בסתימה או בבעיה אחרת בצנרת. כאשר המים לא זורמים למי הביוב ושוב עולה הצפה והצוות לא מבין מאיזו סיבה זה קורה, אז נפנה לצוות צלמי הביוב למציאת הבעיה באופן מקצועי ומדוייק ביותר.

איך עובד צוות הצילום?

צוות הצילום מגיע לשטח עם רכב מיוחד בעל מסכי LCD בהם ניתן לראות את הבעיה בצנרת ב – 100% דיוק, תמונה מקרוב של צנרת הביוב.
צוות הצילום משחילים מצלמות תרמיות בגדלים שונים המתאימים להיכנס לתוך כל קוטר של צינור בצנרת הביוב.
מצלמות אלו הן מצלמות מיוחדות העומדות בתנאי השטח הקשים ביותר שיש בתוך הביוב, הן מופעלות על ידי שלט בלוטוס המתופעל על ידי צוות הצילום.

בחברת יד בכל שאיבות בע”מ עובדים צוותים מקצועיים למתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר במחירים נוחים.
עובדים בימים א -ו (לא עובדים בשבת)
לפרטים והזמנת שאיבת מים מביוב חייגו: 053-2785526

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
050-800-4275