תיקון צינור ביוב חיצוני

תיקון צנרת נדרש כאשר יש סתימה בצנרת, חלודה בצנרת, חורים בצנרת, שברים בצנרת, סדקים או נזילות בצנרת.
הגורמים לבעיות אלו: תזוזת האדמה, שפיכת חמורים של עבודות הבנייה, היווצרות קורוזיה / אבנית, סתימה קשה שיצרה לחץ על הצנורות.

 

איך עושים את זה?

מתקנים את הצינור הפגום בשיטה מתקדמת ומשוכללת ביותר שנמצאה ע”י שיטת ההטלאה, שיטת ההטלאה מאפשרת תיקון צינור בכל גודל מ – 2 צול עד 8 צול
כולל סיבובים, פינות, זוויות, עליות וירידות של הצינור.
שיטת ההטלאה עובדת כך: מכניסים מצלמה שנותנת מקום מדוייק ומצביעה על הסדק או על השבר או על חור בצינור, שיטה זו עובדת על חומרים חזקים מאוד, יותר חזקים מכל צינור שקיים. הוא נעשה ע”י בלון מיוחד שמדביק את החומר בחוזקה בלחץ גבוה על הסדק ומדביק עליו חומר.
חומר סביבי פחם וזכוכית ע”י ספוג מיוחד, לאחר ההתייבשות החומר מסוגל לעמוד בכל תנאי הביוב הקשים שיש, כולל מים חמים, חומרים כימיים קשים וחזקים, חומצות למינהן, כל אלו לא פוגעים בתיקון שהתבצע.
חומר זה יכול לתקן גם בזוויות של 90 מעלות או 45 מעלות בהם התנאים קשים במיוחד לביצוע התיקון, בלון זה יכול לתקן את הנזק שנגרם בלי לחפור, בלי לשבור ובלי להחליף את הצינור.
שיטה זו חוסכת בזמן עבודה, במניעת נזקים שיכולים להיות בקירות בטון, קרמיקה, ורצפות מיוחדות ואין צורך לפרק את הריצפה כלל.

 

צוות יד בכל שאיבות בע”מ

חברת יד בכל שאיבות בע”מ מספקת שירותי ביוב מקצועיים ביעילות, אדיבות, עבודה נקייה במחירים נוחים.
החברה מחזיקה צוות גדול המחולק ל – 3 צוותים:
צוות 1: זהו צוות ביוב, צוות עובדי ביוב מקצועיים המפעילים ביובית לביצוע פתיחת סתימות, שאיבת סתימות, שאיבת בורות שומן, שאיבת בורות שמן שרוף ושאיבת בורות רקב.
צוות 2: צוות אינסטלטורים המבצעים את כל עבודות הצנרת: תיקוני צנרת, החלפת צנרת, תיקון צינור ביוב חיצוני ושירותי אינסטלציה מתקדמים.
צוות 3: צוות צילום ביוב המבצע צילום ביוב ע”י מצלמות תרמיות הנכנסות לתוך כל קוטר של צינור ומצלמות את הבעיה בצנרת ממבט קרוב.
בחברת יד בכל שאיבות בע”מ קיים צי של משאיות ביוב חדשניות ומתקדמות ביותר בגדלים שונים.
מצלמות תרמיות לצילום מדוייק של הבעיה בצנרת הביוב.
אנו מספקים שירות בכל איזורי הארץ
אנו עובדים בכל ימי השבוע (לא עובדים בשבת)
להזמנות חייגו: 053-2785526

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
050-800-4275